آخرین اخبار : 

دروغ بزرگی به نام بمب اتم، بمب اتمی وجود خارجی ندارد!

دروغ بزرگی به نام بمب اتم، دلایلی که می‌تواند ثابت کند که بمب اتمی وجود خارجی ندارد!

در عالم مقیاس و درجه‌بندیها برای محور صداقت و راستی، “مثبت  بی‌نهایت” همانقدر مذموم و ناپسند است  که”منفی بی‌نهایت.

نویسنده: کرامت سلیمی

 با سلام و عرض ادب و احترام 

 نوشته را با این سوال آغاز می‌کنم که چرا هیچکس نمی‌تواند جامعه را اصلاح کند.

توزیع نامتقارن و ناعادلانه ثروت و قدرت در جهان علت بروز رفتارهای خشونت‌آمیز در جوامع مختلف می‌باشد.

 واقعیت این است که زمانی می‌توان در جهت اصلاح جامعه گام برداشت که دروغ‌های ابرقدرت‌ها رو شود تا نشان داده شود که این ابرقدرت‌ها قدرت دروغین و پوشالی دارند و تنها با استفاده از عدم آگاهی وحتی نادانی جامعه قدرت دروغین‌شان را به جامعه باور می‌دهند  که اگر دروغهای‌شان رو شود تضعیف خواهند شد و  به دنبال آن قدرت طرفداران و سرسپردگان ابرقدرتها نیز کم خواهد شد .

 از زمانی که نفت و گاز کشف گردید عده‌ای این منابع خدادادی را که باید همه از آن بهره می‌بردند در انحصار خود و گروه‌های طرفدار خود گرفته  و بقیه را سرکوب کرده و دهان آنها را بستند.

اما این رسم دیرینه تاریخ است که اگر دهان‌ها بسته شود، دستها به سوی اسلحه خواهد رفت. بنا به همین رسم قدیمی جنبش‌های سیاسی و مسلحانه در نقاط مختلف جهان آغاز شد. اما صاحبان قدرت و صاحبان سرمایه افراد مورد نظر خودشان را به عنوان مبارز و رهبر از آزادیخواهان  به این جنبشها نفوذ داده و نتیجه این جنبش‌ها  درگیری داخلی در همان جنبش  بود و یا اینکه در راستای منافع سردمداران جهانی عمل می‌کردند.

 نمونه بارز این موضوع نلسون ماندلا ست  که سابقه وی را شرارت ، عملیاتهای تروریستی و خیانت به یارانش تشکیل می‌داد اما رسانه‌های وابسته به قدرتهای جهانی از وی یک قهرمان ساختند که به خاطر سیاهان آفریقا ۲۷ سال زندان را تحمل کرده است.

 آمریکا برای حاکم شدن بر جهان دروغ‌های زیادی را  در راستای قدرت بلامنازع جهان بودن تحویل جهانیان داد و نمایشنامه‌های زیادی را اجرا کرد وفیلم‌های زیادی را ساخت تا به جهانیان وحشت از بمب اتم را القا کند. همچون بحران موشکی کوبا، بحران درگیری بین چین و شوروی و  از این نوع بحرانهای ساختگی. در حالی که شواهد و قرائن زیادی در دست است که بمب اتم وجود خارجی ندارد و فقط برای ترساندن مردم دنیا آن را عنوان می‌کنند .

 همانطور که در کودکی ما را از چیزهایی همچون ” اقا گرگه میاد میخوردت” ،  “هاپو ” ، “بچه خورک” و این جور چیز‌ها می‌ترساندند که هیچکدام واقعی نیست  و فقط برای کنترل بچه بود  ابرقدرتها نیز برای ترساندن و کنترل ملت‌ها  دروغ‌هایی همچون  بمب اتم ،  هارپ، سلاح نوترونی، یوفو، مثلث برمودا  و اینجور چیزها را مطرح کردند.

دلایل علمی  متعددی برای اثبات دروغ بودن بمب اتم وجود دارد که  در اینجا نمی‌توان ارائه داد. اما به  تعدادی از  دلایل غیر علمی اشاره می‌کنم:

 در جنگ جهانی دوم  بین شصت  تا صد میلیون انسان فقط بر اثر شرایط جنگی کشته شدند (به غیر از کسانی که در اثر گرسنگی و بیماری درگذشتند و آمار آنها معلوم نیست) اما رسانه‌های جهانی این موضوع را رها کرده و فقط به دویست هزار کشته هیروشیما وناکازاکی اشاره می‌کنند و هر ساله در ژاپن به یاد آنها یک دقیقه سکوت می‌کنند. و واقعاً مشخص نیست که آنها چگونه کشته شدند.کسی به معنای واقعی و شهودی چیزی ندیده است و اصلاً چرا آمریکا بجای مناطق جنگی و ضربه به نیروهای نظامی و ترساندن نظامیان باید دو شهر گمنام و غیرنظامی ژاپن را بمباران  اتمی  کند و اطلاعات ما در این مورد و سایر موارد، اطلاعات رسانه‌ای است. و رسانه‌ها هر چیزی  را که بخواهند به خورد ملتها می‌دهند و هالیوود هم که استاد صحنه‌سازی و تاریخ‌سازی است. وجالب است که هیروهیتو امپراطور ژاپن بعد از این قضایا تا پایان عمرش  بر ژاپن حکومت کرد و خود را تازیانه خدا می‌خواند.

 اگر آزمایش‌های اتمی برای محیط زیست زیان‌آور است کشورهای مختلف چگونه به خود اجازه می‌دهند  در خشکی و دریا آنها را انجام دهند .

 آمریکایی‌ها  به قول خودشان اولین آزمایش هسته‌ای را در سال ۱۹۴۵ انجام دادند و شوروی نیز در سال ۱۹۴۹  یعنی ۴ سال بعد از آزمایش آمریکا. شوروی در جنگ جهانی دوم به کلی نابود شده بود و علاوه بر جنگ با آلمان دچار جنگ داخلی نیز گردیده بود به طوری که استالین رهبر شوروی از ارسال گندم و سایر مواد غذایی و دارویی به بعضی از استان‌ها خودداری کرد و طبق گفته تاریخ‌نویسان حدود ۱۰ میلیون نفر فقط در اکراین مردند. چطور چنین کشور گرسنه و ویرانی  میتواند ۴ سال بعد از آمریکا که در طی جنگ تقریباً دست نخورده و سالم مانده بود  چنین سلاحی که در آن زمان فوق سری بود بسازد.

 حقارتهایی که به کشور روسیه در سرنگونی  جت جنگی‌اش توسط کشور ضعیفی مثل ترکیه وارد شد نشان از آن دارد که روسیه ابر قدرت نیست و چیزی به نام سلاح هسته‌ای در اختیار ندارد. چرا که اگر چنین سلاحی داشت به پشتوانه این سلاح  باید کشور ترکیه را گوشمالی مناسبی می‌داد  نه اینکه فقط واردات گوجه‌فرنگی را از ترکیه ممنوع کند. روسیه حتی جرات نکرد و یا اینکه توانایی فنی و نظامی لازم را نداشت که مقابله به مثل کند و یک یا چند هواپیمای ترکیه را سرنگون سازد. ترکیه برای تحقیر بیشتر  روسیه اعلام کرد که جت جنگی روسیه ۱۷ ثانیه در آسمان ترکیه بوده و به همین دلیل  آن را سرنگون کرده است.

 بیست سال حضور نظامی آمریکا در کشور ویتنام که نه نفت و گاز دارد و نه محصول ارزشمند دیگری که به درد آمریکا بخورد و به بهای جان ده‌ها هزار و شاید هم صدها هزار نفر سرباز آمریکایی تمام شد  دلیل دیگری بر رد سلاح هسته‌ای می‌باشد. چرا که اگر سلاح هسته‌ای داشت  بیست سال طول نمی‌کشید. آمریکا وقتی در توجیه جنگ ویتنام کم آورد  به بهانه جلوگیری از نفوذ کمونیسم  آن را چند ملیتی کرد و خروجی اینکار باعث بوجود آمدن گروه‌های خطرناکی همچون خمرهای سرخ شد که در کشورهای کامبوج، لائوس و خود ویتنام میلیون‌ها نفر را قتل عام کردند. 

 

همچنین کودتای سال ۹۱ میلادی شوروی  که منجر به فروپاشی این کشور گردید  دلیل دیگری بر غیرواقعی بودن ابرقدرتی این کشور بود. کودتایی که به نظر ساختگی می‌رسید. چرا که در رأس این کودتا که معاون رییس‌جمهور  گنادی یانایف، وزیر دفاع  دیمتری یازف، وزیر کشور  بوریس پوگو و رییس  کا گ ب  ولادیمیر کوریوچکوف که قدرتمندترین افراد آن زمان بودند قرار داشتند  چطور شکست خوردند. حتی بعد از دستگیری هم اعدام نشدند.

 در سال ۹۲ یا ۹۳ میلادی میخاییل گورباچف رییس‌جمهور وقت شوروی که بعد از کودتای ساختگی همکارانش  عملاً قدرتی نداشت و یلتسین امور را کنترل می‌کرد کاسترو را خائن به بشریت خواند و اعلام این موضوع از سوی گورباچف می‌تواند اشاره‌ای به همکاری مخفیانه  کاسترو با آمریکا در راه انداختن بحران ساختگی  وجود ۸۰ موشک اتمی شوروی در خاک کوبا در سال ۱۹۶۲ میلادی  باشد که در طی این بحران ساختگی  آمریکا چند ماه  دنیا را در ترس و وحشت نگاه داشت. بعد از این واقعه  نیز جان کندی رییس جمهور آمریکا ترور شد.

 همچنین خروج ذلت بار شوروی از افغانستان و نداشتن هیچ نقشی در معادلات قدرت در طی جنگ خلیج‌فارس نشان از بی‌قدرتی شوروی دارد.

  فاجعه عراق و سوریه نتیجه اعتماد احمقانه ملت‌ها به ابرقدرتی شوروی بود که فکر می‌کردند شوروی توان مداخله دارد اما نمی‌دانستند که شوروی حتی قادر نیست  مشکلات داخلی خودش را حل کند و از پس تعدادی چریک چچنی فاقد پشتیبانی هوایی نیز بعد از چند ماه جنگ پرتلفات به سختی بر آمد و هنوز هم از ناحیه آنها مورد تهدید است.

 آمریکا مدعی است که بیست هزار بمب اتمی در اختیار دارد. آیا این ادعا منطقی است. آیا می‌توان به افراد اعتماد کرد و این تعداد بمب اتمی را در صورت وجود در اختیار افراد در پایگاه‌ها و زیردریایی‌ها قرار داد. واین خطر وجود ندارد که  ممکن است افرادی تعدادی از این سلاح‌ها را در اختیار گرفته و برعلیه خود آمریکا به کار ببرند و از دولت آمریکا اخاذی کنند و خواستار سهیم شدن در قدرت شوند.

 همانطور که در یک سریال آمریکایی (فصل ۷ سریال ۲۴ )  عده‌ای از آمریکایی‌ها در منطقه‌ای در  ۲۰ کیلومتری واشنگتن به نام استارک وود  با در اختیار گرفتن تعدادی موشک شیمیایی و تهدید به حمله به شهرهای آمریکا خواستار سهیم شدن در ساختار قدرت و ورود افراد آنها در مراکز تصمیم‌گیری راهبردی  از جمله پنتاگون هستند.  که البته  همانطور که انتظار می‌رفت قهرمان سریال  موضوع را حل کرد. ‌شبیه‌سازی این موضوع در یک سریال نشان می‌دهد که اگر چنین سلاح‌هایی وجود داشته باشد، تولید و پخش آنها در مناطق مختلف چقدر خطرناک است و بیشتر  از اینکه برای آمریکایی‌ها امنیت را به ارمغان  بیاورد  باعث ایجاد احساس نا امنی می‌شود.

 کلیپ‌هایی از انفجار گاز مایع در اینترنت وجود دارد که نحوه انفجار آنها با انفجارهایی که اتمی  وانمود می‌شوند کاملاً شباهت دارد و چه بسا آمریکا چندهزار تن گاز مایع را همراه با هوای فشرده کافی منفجر می‌کند، انفجار عظیمی رخ می‌دهد و با استفاده از عدم آگاهی ملتها وانمود می‌کنند که این انفجار با یک تا سه کیلوگرم اورانیم غنی شده انجام شده است. و متاسفانه مردم دروغ‌های بزرگ را راحت‌تر باور می‌کنند.

 با یک جستجوی ساده در اینترنت کلیپ انفجار هفت تن گاز مایع در چین را ببینید  و با کلیپ انفجار‌های اتمی مقایسه کنید تا شباهت‌ها را ببینید.

 اوایل مرداد ماه امسال  (مرداد ۱۳۹۵)  نیز  یک مخزن گاز در ۲۸  کیلومتری  بندر گناوه منفجر شد و شدت انفجار به حدی بود که مردم شهر گناوه صدای آن را شنیدند و نیروهای هلال احمر اعلام کردند که  به دلیل دما و حرارت بالا  امکان نزدیک شدن تا یک کیلومتری محل انفجار وجود ندارد. 

 در این محل‌ها به علت حرارت زیاد ناشی از گاز  تا شعاع چندین کیلومتر تمامی گونه‌های گیاهی و ریشه آنها از بین می‌رود و دیگر در این منطقه گیاهی سبز نمی‌شود. عکسهایی که در اینترنت قرار گرفت  صحنه‌های بسیار وحشتناکی را نشان می‌دهد  و مخصوصاً در تعدادی  از عکسها صحنه‌های درخشان با رنگهای متنوع  اما ترسناک آسمان  همان تصویری را تداعی می‌کند که به عنوان پرتوها و  تشعشعات ناشی از انفجار  اتمی وانمود می‌کنند.

 امریکا برای باور بیشتر مردم جهان سریال‌ها و فیلم‌های زیادی در موضوع بمب اتم ساخت که بیشترین مانور آنها بر روی سریال ۲۴ می‌باشد که حدود یک دهه برای ایجاد ترس بیشتر از بمب اتم  با این سریال مردم دنیا را سرگرم کردند .سریالی که تماماً خیالبافی و سوپرمن‌سازی می‌باشد.و از لحاظ زمانی امکان انجام این همه کار در ۲۴ ساعت  وجود ندارد.

 حدود ۵ سال پیش در فوکوشیمای ژاپن یک سونامی مشکوک رخ داد و نیروگاه اتمی آن نیز منفجر شد. اما عملاً هیچ تخریب وحشتناکی  توسط این نیروگاه رخ نداد و با آن همه آب و گل روان محیط زیست آلوده نشد و تمام تخریبها توسط همان سیل مشکوک ایجاد شد. شهر فوکوشیما یکی از مهمترین شهرهای اقتصادی ژاپن است که دارای کارخانه‌های تولید لوازم منزل، کامپیوتر،  و اتوموبیل‌سازی بود که همه آنها در سونامی مشکوک از بین رفت و عملاً رقیب تجاری اروپا و آمریکا حد اقل برای چندین سال از صحنه خارج شد. هم اکنون نیروگاه فوکوشیما بازسازی شده و مردم در همانجا زندگی می‌کنند.

ایجاد مصنوعی سونامی  امکان‌پذیر می‌باشد.

 در واقع نیروگاه هسته ای در کار نیست. موضوع از این قرار است که  در هر کجا از کره زمین اگر چاهی عمیق حفر کنیم ( بالای سه کیلومتر) کف چاه داغ است. دو چاه حفر می‌کنند و بین آنها را به طریقی تخریب می‌کنند تا  U  شکل شود از یک چاه  آب می‌ریزند و از چاه دیگر بخار آب با فشار بیرون می‌آید که با آن توربین‌ها را به حرکت در می‌آورند و برق تولید می‌کنند و برای بازدهی بالا  بخار به آب گرم تبدیل شده و مجدداً به چاه بر می‌گردد و چرخه تکرار می‌شود. که به آن انرژی زمین گرمایی می‌گویند .

 برای راحتی کار و بازده بالا نیروگاه‌ها را نزدیک مناطق آتش‌فشانی می‌سازند تا هم چاه با عمق کمتری حفر کنند و هم به مواد مذاب نزدیکتر است و دمای بیشتری به آب داده می‌شود. و در واقع منظور از انرژی هسته ای، هسته زمین است نه هسته اتم. و ابرقدرتها در این زمینه اطلاعات غلط می‌دهند.

اگر نیروگاه‌های هسته ای خطرناکند و برای محیط زیست زیانبارند چرا در مناطق خطرناکی مثل کوه های آتش‌فشانی ساخته می‌شوند.  حدود ۶ ماه پیش یک نیروگاه اتمی ژاپن که در نزدیکی کوه آتش‌فشانی قرار داشت منفجر شد اما هیچ اتفاقی نیفتاد. و همینطور منفجر شدن چند نیروگاه اتمی در آمریکا و بلژیک در ماه‌های اخیر دلالت بر غلط بودن اطلاعات داده شده در مورد این نیروگاه‌ها می‌باشد و واقعیت چیز دیگریست. و اگر دقت کنید ابرقدرتها به هر کشوری که خودشان بخواهند اجازه استفاده از انرژی زمین گرمایی را می‌دهند. چرا که اگر همه کشورها بخواهند از این انرژی عظیم و تمام نشدنی استفاده کنند کنترل کشورهای جهان  مخصوصاً کشورهای جهان سوم از دست آنها خارج می‌شود.

 و خلاصه می‌کنم که بمب اتم همان آقا گرگه دوران کودکی ماست.

  اگر این موضوع  لو برود  که بمب اتم  یک خالی‌بندی بیشتر نیست و وجود خارجی ندارد، آمریکا از درون فرو خواهد پاشید چرا که مردم آمریکا تا به حال فکر می‌کردند که کشورشان یک ابر قدرت است  و از اینکه سالها فریب خورده‌اند  باعث می‌شود که احساس خریّت کنند و حس بی‌اعتمادی به دولت آمریکا  بوجود می‌آید و بین آنها اختلاف شکل می‌گیرد.

 نوشته طولانی شد و ممکن است باعث خستگی و سر رفتن حوصله شما گردد.

 امیدوارم این نوشته اولین میخ را بر تابوت دروغ بودن بمب اتم بکوبد و در عین حال بر تابوت سایر دروغهایی از این دست.

 این نوشته را با سخن وینستون چرچیل نخست‌وزیر اسبق انگلستان به پایان می‌برم که: حقیقت آنقدر با ارزش است که باید آن را در حصاری از دروغ‌ها پوشاند.

                  با آرزوی سلامتی و شادکامی برای شما

…………………………………………..

نظر مدیریت سایت:

این نوشته به درخواست آقای کرامت سلیمی (یکی از بازدیدکنندگان خوب این سایت) در سایت ظفرمند منتشر شده و مدیریت این سایت نظر تأیید یا ردّی بر آنچه در محتوای این نوشتار ذکر شده ندارد. ما بر اساس اینکه معتقد به داشتن رسانه آزاد هستیم و هر فرد یا گروهی باید بتواند نظرات خودش را در رسانه های آزاد کشورش انتشار دهد، نسبت به انتشار این نوشتار اقدام کردیم. دوستان موافق یا مخالف با آنچه که در محتوای این نوشتار مطرح شده، می توانند نظرات، انتقادات یا پیشنهادات خود را در مورد این نوشتار در بخش نظرات بیان کنند تا راهنمای نویسنده آن باشد.

*****************************

در ضمن، این نوشتار در سایت های دیگر از جمله: انجمن زمین تخت گرایان فارسی، مجله اینترنتی اسرار نامه، امپراتوری دروغ، سایت مناظره و گفتگو منتشر گردیده است.

*****************************

سازمان انرژی اتمی نیز در بولتن خبری این سازمان مقاله دروغ بودن وجود سلاح اتمی و خیالی بودن ان را منتشر نموده است:

لینک بولتن خبری: https://www.aeoi.org.ir/portal/file/?271451/-__-%D8%B3%D9%87-%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-1397.7.17-(1)

 

 

 

 


 1. سایت خوبی دارین موفق باشید

  نظر لطف شماست
  متشکرم که ما را با حضورتان خرسند نمودید.
  حق یارتان

 2. سایت خوبی دارین

  متشکرم از نظر لطفی که دارید
  مرسی

 3. Michael scofield گفت:

  کامل درست ، واقعا افرین به این تحقیق دقیق و بی نقص امیدوارم که این مقاله جهانی بشه من این مقاله رو نزدیک به ۴ تا سایت دیدم و با کمی تحقیق نظریه ی شما رو کامل باور کردم ، درود بر شما👌👌


  پاسخ به نظر شما با نویسنده مقاله
  متشکرم از حضورتان

 4. به تو چه گفت:

  ور نزن الان دیگه بمب هیدروژنی و نوترونی هم اومده

  پاسخ شما با نویسنده مقاله

  منتها جمله شما چنان یقینی ادا شد که دلم نیومد نگم ، اگه دور و برت از این بمبها هاست ما یه چندتایی خریداریم

 5. کرامت سلیمی گفت:

  با سلام

  ضمن تشکر از شما به خاطر انتشار این مقاله

  فقط جهت اطلاع سایت بسیج کرمان که یک سازمان نظامیست نیز این مقاله را منتشر نمود

  http://yon.ir/G6gqg

  وسایت بصیرت نیز با انتشار کامنتی به صورت تلویحی عدم وجود سلاح هسته ای را اطلاع رسانی کرده است.

  http://basirat.ir/fa/news/303182/%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B5-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B5%DB%8C%D8%B1%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%BA-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%A7%D8%AA%D9%85%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7

  باز هم از شما ممنونم.

  علیکم السلام
  ممنونم از اینکه اطلاع دادید
  برایتان آرزوی موفقیت دارم
  در ضمن :
  یکی از بازدیدکنندگان در بخش نظرات مقاله قبلی شما (بیشتر مدیران ایرانی مثل دون کیشوت هستند)
  تقاضای ارتباط با شما را داشت . در صورت خواندن پیامشان پاسخ بدهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.