آخرین اخبار : 

معرفی فروشگاه آذرینه سوغات

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم‏
اللَّهُمَّ انّى‏ أَسْئَلُکَ یا قَریبَ الْفَتْحُ وَ الْفَرْجُ وَ سَهِّلَ الْفَتْحُ وَ الْفَرْجُ یا فَتّاحَ الْفَتْحُ وَ الْفَرْجُ یا مِفتاحَ الْفَتْحُ وَ الْفَرْجُ یا صادِقَ الْفَتْحُ وَ الْفَرْجُ یا رازِقَ الْفَتْحُ وَ الْفَرْجُ یا مُفَتِّحَ الاَبوابِ
(مجمع الدعوات ص ۱۵۵ حاشیه)

این سایت یک فروشگاه اینترنتی برای فروش محصولاتی و سوغاتی های  ناب آذربایجان ایران منطقه دامنه سهند از قبیل دوشاب، کشمش، فخری ملکان، گردو و بادام آذرشهر، عسل، خشکبار، عرقیجات، دمنوش و صابون مراغه می باشد.

.

 

این سایت با کمک چند جوان دانش آموخته برای فراهم آوردن یک کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد و روزی حلال ایجاد شده است. دوست داریم انشاالله با تلاش زیاد این تجارت نوپا را به حدی گسترش دهیم که سوغاتی ها و محصولات منطقه که از ارگانیک ترین و بهترین مواد تهیه می شوند را به کل دنیا اشاعه دهیم.

 

ما تاجایی فعالیت خود را ادامه خواهیم داد که احساس کنیم مشتری های عزیز از ما رضایت دارند.

برای ورود به وسایت فروشگاهی  آذرینه سوغات بر روی آدرس و لینک زیر کلیک کنید

لینک ورود به فروشگاه آذرینه سوغات

انواع صابون مراغه

صابون مراغه در سه رنگ سفید، زرد و سیاه تولید می شود و معروفترین نوع آن صابون زرد بوده و نسبت به بقیه بیشتر مورد استقبال خریداران قرار می گیرد. تنها فرق صابون زرد و سفید در رنگ آن ها بوده ولی صابون سیاه از ضایعات این صابون ها بوجود می آید و قدرت پاک کنندگی آن نسبت به بقیه پایین تر است.

در برخی موارد به ترکیبات صابون سیاه سدر و رنگ حنا اضافه می شود که در این صورت صابونی مناسب برای رفع ریزش مو، شوره سر و تقویت پیاز مو است.صابون های تولیدی به صورت نیمه صنعتی و درمحیطی بهداشتی تولید و ترکیبات آن در آزمایشگاه های این کارگاه کنترل می شود. صابون مراغه با افزودن۱۰ ‪درصد روغن نارگیل به عنوان صابون حمام شناخته شده است

بقیه مطالب را در بخش مقالات فروشگاه آذرینه سوغات بخوانید

لینک ورود به فروشگاه آذرینه سوغات

مدیریت وبسایت ظفرمند صرفا در جهت آشنایی بازدیدکنندگانش با فروشگاه آذرینه سوغات این تبلیغ را منتشر کرده است
و هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت تبلیغ و یا معاملات این فروشگاه ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.